Ovládni arénu
a vyhrávaj!

Akčná laserová hra pre všetkých

ExciteGame

...príď si po skutočný zážitok!!!

Zažiješ vzrušenie, adrenalín a svoj zážitok si berieš domov.

Ako v počítačovej hre – lasery, zásahy a taktiky.. Laser Game je futuristická a najmä bezbolestná, akčná tímová hra, ktorá prináša množstvo zábavy každej vekovej skupine. Laser Game hra je vhodná pre deti od 8 rokov. Pri hre sa nadšenci rozhýbu, upevnia si tímového ducha, fair play, no predovšetkým zažijú množstvo nezabudnuteľnej zábavy. Táto hra preverí vaše schopnosti pracovať v tíme, adaptovať sa na najrôznejšie situácie, ktoré táto hra a rôznorodé scenáre prinesú, a to bezbolestne. Zober partiu kámošov, kolegov, deti, ženu alebo frajerku, rezervuj svoju hru a príď si po reálnu zábavu.

Prečo práve k nám?

Pretože používame najmodernejší systém na Laser Game, vesty sú vybavené množstvom snímačov a vďaka technológii cítite odkiaľ príde zásah. Multifunkčný systém Laser Game s najmodernejšími zbraňami je vhodný ako pre deti, tak aj dospelých, ktorí sa chcú hlavne zabaviť. Zbrane majú informačný displej o počte životov a o počte striel, zbraň je dokonale ergonomická a spätné vibrácie pri každom stlačení spúšte vám dodávajú úžasný autentický zážitok. Hráči majú realistickejší pocit z hry, ktorý sa približuje k reálnemu boju.

EXCITE GAME Laser aréna Nové Zámky ti ponúka miesto, kde sa môžeš schovávať, krčiť medzi prekážkami, brániť svoje územie, či hrad a užívať si voľnú zábavu v jednej z najväčších laser arén v kraji.

Prinášame dokonalý priestorový zvuk v plnej kvalite 3D virtual sound a veľký počet hudobných motívov, ktoré si môžete k hre vybrať.

V aréne vás čaká tiež systém 3D prekážok s viacerými úrovňami, ktoré sú doplnené svetelnými efektami. Každý tím dokáže ochrániť svoj hrad + aréna ponúka mnohé prekvapenia, ktoré spoznáš až počas hry. Neváhaj a rezervuj si hru ešte dnes, čím viac hráčov, tým väčšia zábava.

Parkovanie je zadarmo priamo pred arénou, kde vždy nájdete miesto. Naša recepcia vám ponúka nealko bar, kde sa môžete osviežiť pred alebo po hre a v príjemnej atmosfére si vychutnať spoločné chvíle s priateľmi alebo kolegami. Vlastná uzamykateľná skrinka, šatňa a sprcha je samozrejmosťou. Počas vašej návštevy máte k dispozícii náš profesionálny tím, ktorý vám vysvetlí základné pravidlá hry, oboznámi s hracími systémami a pomôže vybrať z množstva hracích variant. V ponuke máme aj PLAY ZÓNU s najnovšími hrami od Playstation na 4k obrazovke. Nájdete u nás tiež stolný futbal, vzdušný hokej, hry od konzoly Sega ( Mário či Bomberman a mnohé ďalšie ) v našom Retro kútiku – svoje miesto si tu nájde naozaj každý ☺

Čo je laser game?

Laser game je obdoba športu ako paitnball alebo airsoft, kde je úlohou hráča zasiahnuť súpera z druhého tímu laserovým lúčom. Hráči majú na sebe vesty zo snímačom a zbrane vysielajúce laserové lúče. Po zasiahnutí snímač vesty vyhodnotí zásah a tento údaj bezdrôtovo zapíše do riadiaceho softwaru, ktorý pripíše alebo odráta body na základe zásahu súpera. Po skončení hry software vyhodnotí tabuľku, kde si všetci hráči môžu pozrieť svoje skóre a potrebné štatistiky o hre.

Pri hre Laser game nie sú použité žiadne projektily ( ako napríklad v airsofte alebo paintballe ). Využíva sa infračervený lúč, netreba sa báť žiadnej bolesti, či modrín. Systém je certifikovaný, laser zraku neškodí, má výkon nižší ako 1 mW a dĺžku expozície kratšiu ako 25 ms. Svetlo ( lúč ), ktoré vidíme pri mierení, je dióda na zameranie a efekt pri hre. Na hru sa odporúča obliecť si niečo tmavšie, aby vás v bludisku nebolo vidieť. Dôležitá je uzavretá športová obuv.

Čím viac ľudí je v aréne, tým je lepšia zábava. Profesionálny tím pred začiatkom hry vysvetlí pravidlá, pustí inštruktážne video, pomôže s obliekaním vesty a vysvetlí používanie systémov. Zostáva si už len vybrať herný mód z našej pestrej ponuky, hudobný motív a zábava sa môže začať.

Klikni na tlačítko REZERVOVAŤ a my sa postaráme o tvoju zábavu v skutočnom laserovom pekle.

Kontaktujte nás

Otváracie hodiny

Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa

15:00 - 22:00
14:00 - 22:00
14:00 - 22:00
14:00 - 22:00
14:00 - 23:00
10:00 - 23:00
10:00 - 22:00

Ako sa s nami spojíte

Kde nás nájdete

ExciteGame Laser aréna Nové Zámky
Komárňanská cesta 3
Nové zámky
Prevádzkovateľ: ExciteGame s.r.o.

GPS
47.980028, 18.177087
(za predajňou Doormaster)